Aktualitet

Aksident në Tiranë, autobuzi përplas 17-vjeçarin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:07 - 06/07/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme. Një autobuz ka përplasur 17-vjeçarin, i cili ishte duke ecur me biçikletë.


I mituri është çuar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 06.07.2020, rreth orës 18:35, në rrugën “Dedë Gjo Luli”, mjeti autobuz me drejtues F.G., ka aksidentuar biçiklistin, shtetasin e mitur me iniciale G.R., 17 vjeç, i cili ndodhet ​ në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas