Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplas 59-vjeçaren


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:28 - 02/06/21 |
mapo.al

Një këmbësore 59-vjeçare është përplasur nga një makinë në kryeqytet.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:05, në rrugën “Jordan Misja” ku makina me drejtues R. B., ka përplasur këmbësoren D. K., 59 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Grupi Hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas