Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplas dy këmbësorë në bulevard


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:50 - 19/06/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek bulevardi “Migjeni” në Tiranë. Një automjet ka aksidentuar këmbësorët R.N dhe F.J, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.


Tashmë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.


Njoftimi i plotë i Policisë së Tiranës
Më datë 19.06.2021, rreth orës 19:50, tek bulevardi “Migjeni”, mjeti me drejtues shtetasin Z. T., ka aksidentuar 2 këmbësore me iniciale R.N dhe F.J, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas