Aktualitet

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësoren

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:48 - 10/07/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur rreth orës 09:07 në Tiranë, ku një automjet me drejtuese H.Ç., ka aksidentuar një 60-vjeçare, me iniciale V.R.


Ngjarja ka ndodhur te sheshi “Shtraus”, në rrugën “Xhanfize Keko”.


E aksidentuara u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Ndërkohë, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.07.2020, rreth orës 09:07, tek sheshi “Shtraus”, në rrugën “Xhanfize Keko”, mjeti me drejtuese shtetasen H.Ç., ka aksidentuar kembesoren shtetasen V.R., 60 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas