Aktualitet

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:27 - 30/06/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur rreth orës 09:40 në bulevardin “Gjergj Fishta, ku një automjet ka përplasur një këmbësor, ende të paidentifikuar.


Personi i aksidentuar u dërgua menjëherë në spitalm dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Ndërsa drejtuesi i mjetit ndodhet në vendngjarje, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Njoftimi i Policisë:


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 30.06.2020, rreth orës 09:40, në bulevardin “Gjergj Fishta” mjeti me drejtues shtetasin F.R., ka aksidentuar​ një shtetas këmbesor ende të paidentifikuar, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Mjeti dhe drejtuesi i mjetit ndodhen në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa:

Pas