Aktualitet

Aksident në Tiranë/ Motori del nga rruga, plagoset shoferi dhe pasagjerja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:39 - 06/06/21 |
mapo.al

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në rrugën “Shefqet Kuka” në Tiranë.


Sipas policisë, një motor ka dalë nga rruga dhe për rrjedhojë janë plagosur shoferi 27 vjeç dhe pasagjerja, një shtetase 25 vjeçe.


Njoftimi i policisë:Tiranë/Informacion paraprakRreth orës 17:30, në rrugën “Shefqet Kuka” shtetasi A. H., 27 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit A. H. dhe pasagjeria në mjet shtetasja D. H., 25 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas