Aktualitet

Aksident në Tiranë – Përplasen dy makina dhe një motor, 2 të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:41 - 02/03/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë te rruga “Xhanfize Keko”.

Dy automjete dhe një motor janë  përfshirë në përplasje me njëri tjetrin.


Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Njoftimi


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 02.03.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Xhanfize Keko”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues S. H., mjeti me drejtues E. Zh dhe mjeti motorr me drejtues F. K dhe pasagjer E. D. Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas