Aktualitet

Aksident në Tiranë, taksia përplaset me autobusin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:21 - 21/01/20 |
mapo.al

Një taksi përfundon brenda oborrit të një banese në urën e Shkozës, pasi u përplas me një autobus.


Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe fatmirësisht nuk raportohen të lënduar.Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Nuk ka ende informacion zyrtar nga blutë e kryeqytetit.Etiketa: , ,

Pas