Aktualitet

Aksident në Vlorë, plagoset rëndë këmbësori, shoferi largohet

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:38 - 21/01/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në lagjen Kushtrimi në Vlorë.Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor.Ky i fundit raportohet se ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.


Vlorë/Informacion paraprak
Më datë 21.01.2021, rreth orës 18:00, në lagjen Kushtrim, Vlorë, një mjet i markës benz, me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarje shtetasin M. S, i cili ndodhet në spital, në gjëndje të rëndë shëndetësore.Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas