Kronika

Aksident/ Një i vdekur në Tiranë, policia jep detaje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 08/05/19 |
ro ot

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se rreth orës 17:45, në Bulevardin “Gjergj Fishta”, shtetasi S.V, 30 vjeç, duke drejtuar mjetin dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga duke u përplasur me një pemë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht ngjarja dyshohet aksidentale.


Njoftimi i policisë 


Tiranë/Informacin paraprakRreth orës 17.45, në Bulevardin “Gjergj Fishta”, shtetasi S.V, 30 vjeç, duke drejtuar mjetin dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga duke u përplasur me një pemë.
Shtetasi S.V, ka ndërruar jetë, ku dyshohet si pasojê e arrestit kardiak

Lexo edhe :  Fushë Krujë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin


Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht ngjarja dyshohet aksidentale.

1


Etiketa: , , ,

Pas