Aktualitet

Aksident pranë QSUT, plagoset një person
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:52 - 13/08/19 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, pranë QSUT.


Raportohet se nga përplasja e një automjeti dhe një motorri ka mbetur i plagosur një person, drejtuesi i motorit, i cili fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.


Ambulanca dhe policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje. Ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit, por policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Vijon…
Etiketa: , ,

Pas