Aktualitet

Aksident te Brryli/ Makina përplas 55-vjeçarin me biçikletë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 12/05/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme pranë zonës së Brrylit në kryeqytet.


Ka qenë një automjet me drejtues K.A që ka përplasur G.V, 55 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.


I aksidentuari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.Njoftimi i policisë
Më datë 12.05.2020, rreth orës 13:45, tek “Brryli” një mjet me drejtues shtetasin K.A., ka aksidentuar biçiklistin G.V., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas