Aktualitet

Aksident te “Pallati me Shigjeta”, motori përplaset me biçikletën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:01 - 04/08/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:00 te Pallati me Shigjeta, ku një çiklomotor me drejtues H.H është përpasur me një biçikletë. Biçiklisti është dëmtuar dhe ndodhet nën përkujdesjen e mjekëve.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 04.08.2020, rreth orës 14:00, tek Pallati me Shigjeta, janë përfshirë në përplasje ciklomotorri me drejtues H.H, me një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka mbetur i dëmtuar dhe u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes


Etiketa: , , ,

Pas