Kronika

Aksident tek “Pallati i Brigadave”, makina përplas 28-vjeçarin, po lëvizte me biçikletë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:39 - 10/01/22 |
mapo.al

Tiranë – Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek “Pallati i Brigadave”.


Rreth orës 20:00, mjeti me drejtues shtetasin K. B., ka aksidentuar biçiklistin shtetasin S. D., 28 vjeç.


Si pasojë e aksidentit shtetasi S. D., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
 1CLOSE
CLOSE
Pas