Aktualitet

Aksident tek rrethrrotullimi i Saukut, përplasen 5 makina, plagoset 1 pasagjere


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:35 - 08/06/21 |
mapo.al

Një aksident është regjistruar ditën e sotme tek nënkalimi i Saukut, në kryeqytet.


Mësohet se në aksident janë përfshirë 5 mjete.


Ndërsa si pasojë e përplasjes është lënduar një nga drejtueset e mjeteve, 28-vjeçarja I.D.

Sipas policisë 28-vjeçarja e cila është dërguar në spital ku edhe po merr trajtim mjekësor, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Tiranë/Informacion paraprak

Tek mbikalimi i Saukut, janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të mjeteve shtetasja I. D., rreth 28 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

51


Etiketa: , , ,

Pas