Aktualitet

Aksident tragjik në Gjermani – Humb jetën shqiptari dhe vajza e tij 6-muajshe
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:57 - 29/11/20 |
mapo.al

Një ngjarje tragjike me pasojë vdekjen e një të riu shqiptar nga Kosova së bashku me vajzën e tij, ka ndodhur në Gjermani.Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, që i referohen një mesazhi ngushëllimi të Kryekomunarit të Deçanit, Bashkim Ramosaj, i cili shkruan:


“Tronditës lajmi i ndarjes nga jeta e të riut nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajzës së tij Luana 6 muajshe, në aksidentin që ndodhi mbrëmë në Gjermani.Ngushëllime më të sinqerta familjes Muçaj, bashkëfashtarëve dhe të gjithë qytetarëve të Deçanit”.
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas