Aktualitet

Aksident tragjik në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën një person


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:29 - 03/09/20 |
mapo.al

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës, sipas një njoftimi të policisë.


Rreth orës 06:05, automjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar automjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.


Njoftimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 03.09.2020, rreth orës 06:05, në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.6, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Pas