Aktualitet

Aksidenti tragjik në Mamurras, policia kërkon për persona të tjerë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:50 - 19/05/21 |
mapo.al

Një aksident tragjik ka ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Milot-Mamurras.


Dy persona, që sipas policisë janë identifikuar, Saber Dunga 45 vjeç nga Durrësi dhe Urim Pepa 39 vjeç nga Tirana, kanë humbur jetën.


Fillimisht automjeti i tyre është përplasur me bordurën anës rrugës e më pas ka rënë në kanal.Policia po vazhdon kërkimet pasi besohet se në makinë kishte edhe persona të tjerë. Sipas raportimeve, janë angazhuar edhe polumbarët.Mësohet se ka edhe një të plagosur. I plagosuri është i aferm i viktimave dhe gjendet aktualisht në spitalin e Traumës.Makina me të cilin udhëtonin viktimat ishte një Toyota.

LEXO EDHE:

Aksident në aksin Milot-Mamurras/ Makina bie në kanal, dy të vdekur

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas