Aksident tragjik në Tiranë – Ndërron jetë 68-vjeçari, dy të plagosur

Një aksident tragjik ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në Tiranë te shkallët e Tujanit. Një automjet i drejtuar nga N.K., teksa po qarkullonte në një zonë kantier ndërtimi, ka humbur kontrollin dhe për pasojë janë plagosur pasagjerët B.K dhe B.K., të cilët janë nisur për në spital, e ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu … Continue reading Aksident tragjik në Tiranë – Ndërron jetë 68-vjeçari, dy të plagosur