Aktualitet

Aksidenti i rëndë, makina me shpejtësi e çon të riun në ajër (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 31/08/19 |
mapo.al

Një makinë që vjen me shpejtësi përplas të riun që po hipte në veturën e parkuar para pallatit dhe e hedh në ajër, para se ta përplasë në asfalt.


Ngjarja ka ndodhur të premten në lagjen Eyupsultan në Stamboll dhe gjithçka është filmuar sekondë pas sekonde nga kamerat e sigurisë.


25-vjeçari është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Autoritetet kanë nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit, që për pak i kushtoi jetën një të riu./Klan  

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas