Aktualitet

Aksidenti me 4 viktima në Vlorë, “Audi” përplasi nga pas “Toyotën” e familjes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:53 - 25/06/21 |
mapo.al

Fotot që shihni i përkasin automjetit tip “Toyota” ku udhëtonte një familje me katër anëtarë, të cilët humbën jetën në aksident. Aksidenti tragjik ndodhi në autostradën Fier-Vlorë rreth orës 08:23 minuta të kësaj të premte, në vendin e quajtur “Kripa”.


Nga informacionet e para të policisë mësohet se makina tip “Audi” ka përplasur nga pas makinën “Toyota” e cila ka dalë nga rruga.


Automjeti tip “Toyota” i shkatërruar nga përplasja e fortëPërplasja duhet të ketë qenë e fortë pasi “Toyota” duket e shkatërruar plotësisht. Mësohet se 4 viktimat, mes tyre dy fëmijë, ishin të tërë pjesëtarë të një familje. Ata po udhëtonin drejt Vlorës.

Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve, të cilët kanë punuar edhe me prezë për të nxjerrë viktimat nga makina e shkatërruar plotësisht.

Lexo edhe :  Debati në seancë, Rrushaj: Pse opozita braktisi Kuvendin

LEXO EDHE: 

Aksident tragjik në Vlorë – Shuhet një familje, vdesin prindërit dhe dy fëmijët

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas