Aktualitet

Aksidenti me 5 viktima në Qafë Muzinë, një vajzë nxirret e gjallë nga furgoni


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:10 - 26/08/21 |
mapo.al

Një vajzë është nxjerrë e gjallë nga furgoni në Gjirokastër. Pas 5 viktimave nga furgoni që ra në greminë, një vajzë duket se ka mbijetuar.


Ajo është dërguar në spital dhe momentalisht i ka shpëtuar rrezikut. Ndërkohë viktima nga aksidenti mbetën çifti i bashkëshortëve Fiqiri e Drite Korçari, 77 dhe 72 vjeç si dhe shoferi i furgonit taksi, Bardhi Proda.


Një viktimë mbetet i paidentifikuar kurse një tjetër mësohet se ndodhet ende brenda në furgon. Aksidenti tragjik ndodhi pasditen e sotme në Qafë Muzinë të Gjirokastrës ku furgoni devijoi për të evituar përplasjen me një fuoristradë duke përfunduar në greminën 50 metra.LEXO EDHE:Gruaja me “Land Rover” i hodhi në greminë, si ndodhi aksidenti me 5 viktima1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas