Aktualitet

Aksidenti me tre viktima në Kashar, kush janë vëllezërit që humbën jetën (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:51 - 05/03/21 |
mapo.al

Dy vëllezër dhe kushëriri i tyre kanë humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Kodër-Kashar.


Gazeta Mapo ka siguruar fotot e dy vëllezërve, Ismail dhe Belul Sula, përkatësisht 66 dhe 63 vjeç.


Viktima Belul SulaNga përplasja në vendngjarje duket se makina tip “Opel”, me drejtues 29-vjeçarin Zija Murati, ka dalë nga rruga duke u përplasur me murin mbrojtës të një banese.Si pasojë humbën jetën tre pasagjerët njëkohësisht dhe kushërinjtë e drejtuesit të mjetit.

Viktimat janë Ismail Sulaj 66 vjeç, Belul Sulaj 63 vjeç, si dhe kushëriri i tyre Dashamir Dema 50 vjeç.

Viktima Ismail Sula

Ndërkohë, i riu Zija Murati, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE: 

Aksidenti tragjik në Kodër-Kashar, humbin jetën 2 vëllezër dhe kushëriri

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas