Aktualitet

Aksidenti në aksin Lezhë-Shkodër, ndërron jetë pasagjerja e motorit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:36 - 16/09/21 |
mapo.al

Policia e Lezhës, përmes një njoftimi zyrtar ka reaguar në lidhje me aksidentin e ndodhur këtë mbrëmje.


Mësohet se ka ndërruar jetë pasagjerja e motorit, 60-vjeçarja L.D., ndërsa ka marrë lëndime edhe bashkëshorti i saj.


Çifti u përplasën nga një makinë, ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat shoferin e mjetit.Njoftimi
Në vijim të informacionit paraprak ju informojmë së si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasja L.D., 60 vjeçe, e cila ndodhej pasagjere në motoçikletë dhe ka marrë dëmtime bashkëshorti shtetasi F.D., 62 vjeç, banues në Dajç, drejtuesi i motoçikletës, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.LEXO EDHE:Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas