Aktualitet

Aksidenti në Korçë, zbardhet identiteti i viktimës (EMRI)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:38 - 15/09/19 |
mapo.al

Detaje të reja bëhen me dije, në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi para pak orësh në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur katër persona (dy gra, një i mitur dhe drejtuesi i mjetit tip Benz, 32-vjeçari Daniel Hyka).


Nga përplasja e fortë mes dy makinave, mbeti i vdekur 55-vjeçari Agron Qamo.

Etiketa: , ,

Pas