Aktualitet

Aksidenti në Shkodër, 63-vjeçarja ndërron jetë në spital (Emri)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:01 - 05/12/19 |
mapo.al

63-vjeçarja Marije Leka, një nga të plagosurit e aksidentit që u regjistrua pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur fshati Shtoj Vjetër, ka ndërruar jetë.


Policia njofton se në aksident janë përfshirë një mjet tip “Benz” dhe një mjet tip “Kamion”.


“Benzi” drejtohej nga shtetasi Syle Palnikaj, 63 vjeç, dhe kishte pasagjere shtetasen Katrine Palnikaj, 56 vjeçe, të dy banues në lagjen 3 Heronjtë.

Ndërsa mjeti “Kamion” drejtohej nga shtetasi Petrit Leka, 21 vjeç, me pasagjere M. L. 63 vjeçe, banues në lagjen Guerrile, Shkodër. Këta të fundit ishin nënë e bir.Lexo edhe: Shkodër/ 4 të plagosur nga përplasja e dy automjeteve1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas