Aktualitet

Aksidenti tragjik në Kodër-Kashar, humbin jetën 2 vëllezër dhe kushëriri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:48 - 05/03/21 |
mapo.al

Tre persona kanë humbur jetën mbrëmjen e së enjtes në një aksident tragjik të ndodhur në Kodër-Kashar.

Burime bëjnë me dije se makina e drejtuar nga 20 vjeçari Zija Murati, ka dalë nga rruga mbrëmë rreth orës 23:30, ku si pasojë kanë humbur jetën pasagjerët Ismail Sulaj 66 vjeç, Belul Sulaj 63 vjeç dhe Dashamir Dema 50 vjeç.


Ndër të tjerat bëhet me dije se dy viktimat, Beluli dhe Ismaili ishin vëllezër, ndërsa Dashamirin e kishin të afërm, bashkë me shoferin.
Ndërkohë shoferi i makinës ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve në spital.


1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas