Aktualitet

Aksidenti tragjik në Lezhë, momenti kur shoferi parakalon dhe humb kontrollin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:17 - 28/08/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo siguron pamjet e aksidentit tragjik i cili ndodhi pasditen e sotme në Lezhë.


Një parakalim dhe shpejtësia e lartë bënë që Paulin Gjomarkaj 38 vjeç të humbte jetën, pas u përplas me një mur anësor në rrugë.


Nga ky aksident mbeti i plagosur dhe një pasagjer. Siç shihet dhe në pamjet e siguruara, 38-vjeçari futet në parakalim por më pas humb kontrollin e makinës, përplaset dhe fluturon në ajër disa metra.Përplasja rezultoi fatale dhe Gjomarkaj humbi jetën në vend.
LEXO EDHE:Aksidenti në Lezhë, Policia: Shoferi humbi jetën, pasagjeri në spital

 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas