Aktualitet

Aksidentohet aktori Gazmend Paja (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:58 - 11/11/21 |
mapo.al

Në mesditë është raportuar se teksa lëvizte me motor, është përplasur me një makinë aktori Gazmend Paja.


Aksidenti ka ndodhur në Tiranë.


Media bën të ditur se nga kjo përplasje, aktori i njohur i ‘Portokallisë’ ka pasuar dëmtime dhe gjendet në spital nën kujdesin e mjekëve.Ngjarja ka ndodhur në Rrugen e Kavajes.


 

1


Etiketa: , ,

Pas