Kronika

Aksidentohet eskorta e Ramës, Berisha publikon fotot

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:52 - 01/02/19 |
mapo.al

Eskorta e kryeministrit Edi Rama është përplasur sot me nje trajler ne aksin Gosë-Rrogozhine”. Lajmin e bën me dije ish-kryeministri Berisha.


Postimi i Berishës 


Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjeter! Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb


“Pershendetje Doktor Berisha! Ishte mese e vertete deklarata Juaj qe bari qe ka konsumuar Rama ka qelluar i keq dhe tani kemi nje kryeminister me probleme psiqike. I ka kapur paniku, po e ndiejne fundin e tyre dhe nuk po shohin me se ke kane perpara. Eskorta e tij eshte perplasur sot me nje trajler ne aksin Gose-Rrogozhine.”


Aksidenti i eskortës së Ramës, Garda: Fajin e kishte trajleri


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas