Aktualitet

Aksidentohet në Librazhd automjeti i ambasadës ruse


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:36 - 10/07/19 |
mapo.al

Një automjet i ambasadës ruse në Tiranë është përfshirë në një aksident në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd.


Paraprakisht mësohet se makina e ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.


Dyshohet se i plagosuri është shoferi i mjetit, i cili është transportuar në spitalin e Librazhdit. Shkak i aksidentit mësohet se është bërë moti i keq.1Etiketa: , , , ,

Pas