Aksidentoi italianen dhe ia mbathi, arrestohet i riu në Durrës (VIDEO)

Një 22-vjeçar me inicialet E.Z., është arrestuar nga policia pasi akuzohet se 4 ditë më parë ka aksidentuar një italiane në Durrës dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. E aksidentuara A. G., pas mjekimit të marrë në spital është dërguar në banesë. Policia njofton se 22-vjeçari rezulton të jetë autor i dy … Continue reading Aksidentoi italianen dhe ia mbathi, arrestohet i riu në Durrës (VIDEO)