Aktualitet

Aksidentoi një kalimtare dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet i riu nga Durrësi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:09 - 07/08/20 |
mapo.al

Një 24-vjeçar në Durrës ka aksidentuar një 52-vjeçare me një automjet tip “Fiat Punto” dhe më pas është larguar nga vendi ku ka ndodhur ngjarja, duke mos tentuar t’i japë ndihmën e parë të plagosurës.


I riu është arrestuar pak më vonë nga policia dhe akuzohet për veprat penale “Largimi nga vendi i aksidentit” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”,


Ndërsa gruaja e plagosur ësht dërguar në Spitalin Rajonal të Durrësit dhe pas mjekimit të marrë ka shkuar në banesën e saj.
Etiketa:

Pas