Aktualitet

Aksion anti-drogë në Vlorë, 8 persona të arrestuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:54 - 14/01/20 |
mapo.al

Një aksion i madh anti-drogë është mbyllur me 8 të arrestuar në qytetin e Vlorës. Në aksion kanë marrë pjesë forca të shumta të policisë, ndërsa mes të arrestuarve ka edhe persona të akuzuar për vjedhje, djegie makinash apo vepra të tjera kundër pronës.


Aktualisht nuk bëhen me dije identitetet e të arrestuarve dhe detajet të tjera nga operacioni.

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas