Kronika

Aksion për të ‘fortët’, policia rrethon ish-Bllokun

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:00 - 26/10/18 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme, policia ka bllokuar qarkullimin e automjeteve në disa për rrugëve në zonën e ish-Bllokut,.


Burime nga policia kanë pohuar për ‘Report Tv’ se këto masa janë marrë për të shmangur problematikat e krijuara nga personat me precedent si dhe për të shmangur “parakalimin e makinave luksoze” që është bërë modë për “të fortët”.


Bllokimi i disa prej akseve ka sjellë edhe kaos sa i takon trafikut në zonën në fjalë.
Etiketa: , , ,

Pas