Aktualitet

Aktori Gent Hazizi shfaqet me sy të nxirë në publik pas përplasjes me “Kapon”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:27 - 30/04/20 |
mapo.al

Sherri mes dy aktorëve të njohur, Gent Hazizi dhe Ledio Lako ka bërë bujë ditën e djeshme.


Pjesëmarrës në përplasjen fizike ka qenë dhe një mik i aktorit Hazizaj, Elton Myftiu, i cili supozohet se është dhe shkaku i përplasjes.Megjithatë aktorët janë lënë të lirë nga policia dhe kanë vazhduar rutinën e tyre. Ndërkohë Gent Hazizi teksa zhvillonte një bisedë live në Instagram me aktorin e humorit Florian Binaj, shënja nxirje u vunë re në fytyrën e tij.


Asnjëri prej aktorëve nuk e ka mohuar ngjarjen, por ata kanë kundërshtuar fjalët e policisë që kanë thënë se gjatë konfliktit ka pasur përdorim të sendeve të forta.

“Me shpulla jemi godit. Unë të them sherr për fyti. Nuk të nxjerr njeri nga rajoni po të gjuash me dorezë, mjet metalik të fortë”, është shprehur Hazizi.


Etiketa: , , ,

Pas