ShowBizz

Aktori i ‘Friends’ tregon nga hiçi se është fejuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:28 - 29/11/20 |
mapo.al

Për të çmendurit pas “Friends”: Matthew Perry dhe partnerja e tij prej kohësh janë fejuar! Lajmin e ka konfirmuar vetë aktori për People, ku tha:“Vendosa të fejohem. Fatmirësisht më ndodhi të dal me gruan më të mrekullueshme të planetit gjatë kësaj kohe.”


Në fakt,  Matthew Perry dhe e dashura e tij kanë qenë në një lidhje që prej 2018-ës, por vetëm tani zgjodhën ta bëjnë publik lajmin e fejesës.Aktori i “Friends”, gjatë gjithë kësaj kohe e ka mbajtur marrëdhënien e tij shumë private, duke mos postuar asgjë nëpër rrjete sociale.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas