ShowBizz

Aktori i njohur kryen vetëvrasje pasi tentoi të vriste ish-partneren
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:10 - 21/05/20 |
mapo.al

Aktori i njohur Hagen Mills ka kryer vetëvrasje pasi ka tentuar të vrasë ish-partneren e tij, Erica Price mbrëmjen e së martës. Mediat shkruajnë se Price dyshohet se u qëllua nga Mills në krah dhe kraharor, por arriti të mbijetojë e më pas telefonoi policinë.


See the source image


E në atë momentë, Mills ia ktheu armën vetes dhe kreu vetëvrasje. Akoma nuk dihen aryset e zënkës mes dyshes që çoi deri në këtë fund tragjik, por fatkeqësisht ish-partnerja e tij ishte me vajzën e saj 4-vjeçare dhe të dyja kanë arritur të shpëtojnë, por me siguri janë të tronditura.


See the source image


Kujtojmë se më herët aktori i njohur është akuzuar për përdhunim dhe rrëmbim. Hagen Mills ishte shfaqur në emisione televizive gjatë karrierës së tij dhe roli më i njohur është tek komedia “ Swedish Dicks”. Ndërsa roli i tij i fundit ishte tek filmi i quajtur “Star Light”.

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas