Aktualitet

Aktori i njohur shqiptar shtrohet në spital

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:20 - 27/02/20 |
mapo.al

Aktori Arben Derhemi, ka kaluar një gjendje shëndetësore jo të mirë. Këtë e ka bërë vet publike aktori, nëpërmjet një fotoje në llogarinë e tij në Instagram.


Duke falendertuar doktorët, aktori ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe se ai është mirë fatmirësisht. Ende nuk dihet se cilës ndërhyrje i është nënshtruar Arben Derhemi, por me rëndësi mbetet fakti që ai është mirë.Derhermi mbetet një nga aktorët më të mirë të skenës shqiptare  dhe gjatë karrierës së tij numerohen shumë role.Etiketa:

Pas