fbpx

ShowBizz

Aktori i njohur turk shtrohet në spital

               Publikuar në : 12:51 - 27/06/19 |
mapo.al

Aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitug ka përfunduar në spital. Mediat turke shkruajnë se Kivanc, i cili është i njohur në Shqipëri për rolin e Kuzey-t, është shtruar pasi dyshohet të jetë helmuar nga ushqimi.


Aktorit i është bërë pastrim stomaku dhe pas dy orëve, nën vëzhgimin e mjekëve, mësohet se është larguar nga spitali. Ndonëse fansat e tij janë alarmuar, situata duket se nuk qenë shumë serioze.Kujtojmë se Kivanc humbi në fundjavë një njeri mjaft të shtrenjtë në jetën e tij, babain.


 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas