Aktualitet

Aktori i ‘Portokallisë’ Florjan Binaj, i infektuar me koronavirus


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 18/06/20 |
mapo.al

Aktori Florjan Binaj ka rezultuar i infektuar me koronavirusi. Vet Binaj e ka konfirmuar në një postim në rrjetet sociale.


Ndërkohë ISHP ka nisur edhe testimet e aktorëve të tjerë të “Portokallisë”.


Reagimi i Florjan Binajt:Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19. Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të krantinës. Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë. Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë!

Lexo edhe :  583 raste të reja me koronavirus në Kosovë, numër i lartë viktimash


Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj… Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat!
Shëndet të gjithëve!

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas