fbpx

ShowBizz

Aktori rrëfen darkën me Trump: M’u desh të tymosja cigare hashash

               Publikuar në : 15:10 - 13/08/19 |
mapo.al

Aktori i njohur Woody Harrelson ka rrëfyer për revistën “Esquire”  takimin e tij të parë dhe të vetëm me presidentin e Shteteve të Bashkuara Donald Trump.  Ai ka treguar se përpara 17 viteve ishte pjesë e një darke të mërzitshme që zgjati mbi dy orë e gjysmë, pasi Trump nuk reshte së foluri për veten. Këtë të fundit nuk ka ngurruar ta cilësojë si një njeri që i tejkalon narcistët.


“Në një tryezë normale me katër vetë çdokush do kishte të drejtëne 25% të bisedës, apo jo? Melania pati rreth 0,1 %, mbase. Unë pata 1%. Guvernatori, Jesse, pati rreth 3%. Trump mori gjithë pjesën tjetër. Ishte e tmerrshme dhe m’u desh të dilja për të tymosur një cigare hashash para se të kthehesha tek monopoli i monologut”-është shprehur Harrelson. “Vij nga Hollywood-i. Kam parë narcistë, por ai është përtej. Më çmendi!”-ka vijuar më tej ai. 


 

 


Etiketa:

Pas