ShowBizz

Aktori shqiptar, Florjan Binaj shërohet nga COVID-19


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:03 - 29/06/20 |
mapo.al

Para disa ditësh aktori i njohur, Florjan Binaj ka treguar se është infektuar me Covid-19.


Ndërkaq, gjatë ditës së sotme (e hënë), Florjani ka dhënë një lajm mjaft të mirë për të gjithë ndjekësit e tij.


Në postimin e ndarë në rrjetin social Instagram, aktori ka zbuluar se është shëruar plotësisht nga koronavirusi.Më në fund, COVID-i më la. Falënderoj të gjithë miqtë dhe mikeshat që qëndruan pranë në këto ditë izolimi”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.  

View this post on Instagram

 

Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19😅 Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të krantinës.Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë.Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë! Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj… Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat!😂 Shëndet të gjithëve!

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

 

 

View this post on Instagram

 

Çaste pune. Foto nga @riglilutaj

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas