ShowBizz

Aktori turk Kerem Bürsin flet për dobësinë e tij

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:20 - 12/05/20 |
mapo.al

Kerem Bürsin, aktori i cili luan në serialin “Krenari dhe Respekt”, ka pranuar në një video live, se i pëlqejnë shumë ushqimet e shpejta.


See the source image
Ai gjithashtu tha që nuk i pëlqejnë shumë ushqimet e paketuara. Preferoj të gatuaj më mirë vetë. Ushqimi i preferuar i tij janë biskotat.


Aktori u popullarizua nga roli në serialin e famshëm “Dyshja fantastike”, në të cilin lunate përkrah aktorit Ibrahim Celikkol dhe aktores së famshme Ozge Gurel.


See the source image


See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas