ShowBizz

Aktorja e humorit e pranon: Kam bërë ndërhyrje estetike

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:36 - 04/06/18 |
mapo.al

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka pranuar se ka kryer një ndërhyrje në trupin e saj, pas sjelljes në jetë të vajzës.


Mbrëmjen e të shtunes, në “Xing me Ermalin”, ajo tregoi edhe një sekret të cilin e ka mbajtur të fshehur që nga periudha e lindjes së vajzës. Pas lindjes, si çdo nënë edhe Rudinës i ka rënë gjoksi, duke e detyruar atë të kryejë ndërhyrje.


Rudina tha se gjoksi është i saj, dhe se nuk ka abuzuar me ndërhyrje të tjera.


“Unë kam qenë e shëndoshë dhe kur u dobësova, gjoksi u bë për tu futur në xhepa. Është hera e parë që po e them. Kam bërë ndërhyrje estetike, i mora gjokset nga xhepat, i ngrita ku e kanë vendin, por janë të miat. Ato që kisha thjesht i sistemova. Jo, nuk kam hequr dhe as nuk kam shtuar. Nuk është gjoks fallco, është gjoksi im”, u shpreh Rudina.Etiketa: , , ,

Pas