Aktualitet

Aktorja kandidon me PS në Kukës? Arjola Demiri: Nuk ka asgjë që nuk mund ta arrij


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:39 - 15/09/20 |
mapo.al

Aktorja Arjola Demiri kohët e fundit ka nisur publikisht mbështetjen për PS dhe kryeministrin Rama, por siç raportojnë mediat ajo pritet të jetë në listën e deputetëve të qarkut Kukës.

Ndërsa politika i ka hapur derën aktorja ka dhënë një mesazh të fortë në rrjetet sociale, ku thotë se është një grua e fortë dhe se nuk duhet kërkuar falje kur je një grua e fuqishme.


“Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë.

Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë.Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”, shkruan Demiri.

Lexo edhe :  PS me 74 mandate më 25 prill- Rama: Shqipëria Fitoi

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas