ShowBizz

Aktorja më e paguar në botë, zbuloni shifrat e Scarlett Johansson
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:22 - 25/08/19 |
mapo.al

Scarlett Johansson është shpallur aktorja më e paguar në botë nga revista Forbes.


Ylli i Hollywood kryeson listën me 56 milionë dollarë.


Të ardhurat përfshijnë fitimet nga roli në filmin e ardhshëm ‘Black Widow’ dhe paga prej 35 milionë dollarësh për rolin në filmin Avengers: Endgame.Shikoni listën e 10-të aktoreve më të paguara:


10. Ellen Pompeo


$22 million

9. Charlize Theron

$23 million

8. Margot Robbie

$23.5 million

7. Elisabeth Moss

$24 million

6. Kaley Cuoco

$25 million

5. Jennifer Aniston

$28 million

4. Nicole Kidman

$34 million

3. Reese Witherspoon

$35 million

2. Sofia Vergara

$44.1 million

1. Scarlett Johansson

$56 million


Etiketa: ,

Pas