Aktualitet

Aktorja zhduket në liqen, i biri 4-vjeçar gjendet vetëm në varkë. Ja çfarë i tha ai policisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:27 - 10/07/20 |
mapo.al

Aktorja Naya Rivera është zhdukur prej pasdites së të mërkurës dhe ekziston frika se mund të jetë mbytur.


Ajo dhe djali i saj 4-vjeçar, Josey morën me qira një varkë në liqenin Piru, ndërsa makina e tyre ishte e parkuar aty pranë.


Josey u gjet i vetëm në varkë, teksa flinte me jelekun e shpëtimit të veshur, ndërsa Rivera nuk dukej askund.


Një jelek të rriturish u gjet në varkë, që tregon se aktorja nuk e ka veshur kur është hedhur në liqen.


Josie u tha hetuesve se po notonin me të ëmën dhe më pas ai u kthye përsëri në varkë, por nëna e tij jo. Rrethanat mbeten të paqarta, pasi për policët është e vështirë të marrin në pyetje një fëmijë 4-vjeçar.

Fotoja e fundit që Naya Rivera ka ndarë në rrjetet sociale është pikërisht në ditën e zhdukjes. Në foto ajo shfaqet duke u puthur me Josey-n dhe shkruante: “Vetëm ne të dy”.

Ndërkohë kërkimet vazhdojnë, por nuk ka ende asnjë gjurmë nga Naya.

Liqeni Piru është një liqen famëkeq, pasi shumë njerëz janë zhdukur aty dhe nuk janë gjetur kurrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas