Aktualitet

Akuza nga Licët, Bajrajt telefonojnë gruan e Endri Mustafës: S’e kemi vrarë ne


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:07 - 18/05/21 |
mapo.al

Ka reaguar sërish, Ingrid Mustafa, bashkëshortja e të 32-vjeçarit të vrarë, Endri Mustafa i cili u gjet i ekzekutuar buzë liqenit të Shkodrës në lagjen Guerrile gjatë paradites së djeshme


Ajo ka thënë se ka marrë një telefonatë nga fisi i Bajrajve ku i kanë deklaruar se nuk e kanë vrarë ata bashkëshortin e saj.


E reja është shprehur se nuk ka asnjë konflikt mes fiseve, ndërsa ka bërë thirrje që ngjarja të zbardhet.Ingrit Mustafa: Po na fusin në konflikt fisesh. Na kanë telefonuar familja Bajri dhe na kanë thënë që vrasjen nuk e kemi bërë ne.Ne nuk kemi konflikt me asnjë fis. I bëj thirrje kryeprokurorit Olsian Çela të zbardh ngjarjen. 15 vjeçari i di të gjitha. Me atë ka ikur Endri. Nuk ngatërrohemi me fise. 

LEXO EDHE:

I biri në kërkim për vrasjen e të riut, Mustafa Lici akuzon Bajrajt dhe Bilalin

1


Etiketa: , ,

Pas