Aktualitet

Akuzat – Mapo nesër: Rama lëshon sulme ndaj BE, SHBA dhe Britanisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:39 - 02/02/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, në numrin e nesërm ka në fokus akuzat e kryeministrit Edi Rama ndaj faktorit ndërkombëtar.


Rama ka goditur ashpër dje përfaqësuesin e Brukselit Gahler, ambasadoren amerikane dhe ambasadorin britanik në Tiranë.


Duke përdorur terma të tipit: Me kë kujtojnë ata se flasin, Rama ka thelluar kursin e përplasjes me perëndimin.Lulzim Basha thotë se PD në qeverisje do të zhbllokojë negociatat dhe do realizojë integrimin.Kreu i Opozitës deklaron se sulmet e Ramës vijnë prej dështimeve, mungesës së bilancit dhe frikës nga zgjedhjet.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas